2092 Budakeszi, Széchenyi u. 94.   Tel: 06 (23) 451-550   E-mail: nsjgtitkar@gmail.com

facebook ikon kreta ikon en de

Krónika 2019/20 (további események az Ökoiskola menüpontban az Öko-krónikában láthatók)

 

június
július

augusztus

24.
8.
22.
5.
19.

szerda
szerda
szerda
szerda
szerda
900-1300
900-1300
900-1300
900-1300
900-1300

vezetői ügyelet
vezetői ügyelet
vezetői ügyelet
vezetői ügyelet
vezetői ügyelet

           
  május       Az érettségire vonatkozó részletek ide kattintva érhetők el.
  május 4.
5.
6.
7.
hétfő
kedd
szerda
csütörtök
900-1300
900-1200
900-1200
900-1200
Végzősöknek: Érettségi: magyar nyelv és irodalom
Végzősöknek: Érettségi: matematika
Végzősöknek: Érettségi: történelem
Végzősöknek: Érettségi: angol nyelv
  május 4-6. hétfő-szerda   Nem végzősöknek: rendkívüli órarend szerinti digitális tanítás
  május 4. hétfő   A fakultációra jelentkezés határideje
  április 29. szerda   A végzősök utolsó tanítási napja
  április 21.     Az érettségire jelentkezés módosításának határideje.
  április 9-14. csütörtök-kedd   Tavaszi szünet: Az iskola zárva tart.
  március 16-tól hétfőtől  

Digitális oktatási rend  #maradjotthon

  március 12.
csütörtök  

Kedves Szülők! Tegnap este ( 2020. 03.11.) a kormány új rendeletében a koronavírus miatt, elhalasztotta 1 évvel a Külföldi nyelvtanulás programot. A jelenlegi pályázati folyamatot sajnos lezárják. A Szülői nyilatkozatok aláírására nem lesz szükség, előző értesítésünket tekintsék tárgytalannak.

  február 8. szombat   OSKOLABÁL - jótékonysági bál
  január 24. péntek   Az I. félév utolsó napja
  január 22. szerda   A magyar kultúra napja
  január 18. szombat 930- Központi írásbeli felvételi vizsga
  december-
január
21-
5
szombat-
vasárnap
  TÉLI SZÜNET
  december 20. péntek 4.óra Iskolai karácsony
  december 14. szombat   Pályaorientációs nap
  december 13. péntek   Periódusos rendszer performansz (150 éves a periódusos rendszer - Guiness rekordkísérlet)
  december 9-19. hétfő-csütörtök   Cipősdoboz akció - csatlakozás az országos akcióhoz
  december 7. szombat 745-1215 3 óra tanítás + 2 óra adventi kézműveskedés
  december 6. péntek   Jótékonysági sütivásár
  december 6. péntek   Jön a Mikulás!
  december 5. csütörtök   A talaj világnapja (10.A ökoprogramja)
  december 4-9. szerda-hétfő   Jótékonysági csokigyűjtés - csatlakozás a "Válts egy csokit mosolyra!" akcióhoz
  november 29. péntek   "Ne vásárolj semmit!" nap (12.B)
  november 25. hétfő 1730-1830 Fogadóóra (Bejelentkezés a Kréta felületen)
  november 16. szombat 1800- Szalagavató Stefánia Palota
  november 9. szombat 800-1200 Nyílt nap
  október
november
26-
03.
szombat-
vasárnap
  Őszi szünet
  október 22. kedd   Megemlékezés 1956. október 23-áról (Uránia mozi)
  október 21. hétfő 1730-1830 Fogadóóra (Bejelentkezés a Kréta felületen)
  október 16. szerda   Terménynap (nagyszünetben)
  október 14-18. hétfő-péntek   Őszi papírgyűjtés
  október 11. péntek   Erasmus Days(projektnap, tanítás után)
Flashmob, szakmai tájékoztatás, tudásmegosztás
  október 7. hétfő 900- Úton a zene - a Nemzeti Filharmonikusok kamarakoncertje (Budakeszi Metodista Templom)
  október 4-11. péntek-péntek   Gyűjtés az állatok világnapja alkalmából menhelyi állatoknak (12.A szervezésében)
  október 4. péntek   Állatok világnapja (12.A - ppt)
  október 3. csütörtök 1200- Megemlékezés az aradi vértanúk emléknapja alkalmából
  október 2. szerda 1800 Hangverseny (SongLines) a Zene Világnapja alkalmából
  október 1. kedd 930-1000 SongLines bemutatkozó, kedvcsináló koncert
        du. work shopok
  szeptember 27. péntek   sportnap
  szeptember 24. kedd   Matematika a Csodák Palotájában (10.A)
  szeptember 21. szombat   mobilitás nap
  szeptember 17. hétfő 1730- Szülői értekezlet
  szeptember 13-14. péntek-szombat   Zschopau - német testvérvárosi vendégek
  szeptember 6-8. péntek- vasárnap   Gólyatábor - Agárd (9Ny, 9A, 12A, 12B)
  szeptember 2. hétfő 800-tól Ünnepélyes tanévnyitó (ünnepi ruházat!),
utána 4 óra lesz megtartva (1200-ig)
           

 

színházi nap programja

Krónika 2018/19 (további események az Ökoiskola menüpontban az Öko-krónikában láthatók)

           
  augusztus 28. szerda 730-tól Pótvizsgák
  augusztus 21. szerda 900-1300 Nyári ügyelet
  augusztus 7. szerda 900-1300 Nyári ügyelet
  Július 24. szerda 900-1300 Nyári ügyelet
  Július 10. szerda 900-1300 Nyári ügyelet
  június 26. szerda 900-1300 Nyári ügyelet
  Június 20. csütörtök 900-1200 Beiratkozás a 2019/2020-as tanévre az újonnan felvett diákoknak (9.Ny, 9.A)
  június 20. csütörtök 800- Tanévzáró, bizonyítványosztás
  június 17-22. hétfő-szombat   Szóbeli érettségi vizsgák (12.A, 12.B)
  június 14. péntek 745- Utolsó tanítási nap, Határtalanul projektnap
  Június 3. hétfő 800-1600 Érettségi dolgozatok megtekintése
  május 29. szerda
925-940
1500-tól
Kihívás napja:
- Közös mozgás az udvaron
- Barátságos labdarúgó mérkőzés a Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium diákjaival és tanáraival.
  május 27-31. hétfő-péntek   Tavaszi papír-, kupak- és petpalack-gyűjtés
  május 29. szerda   Országos kompetencia mérés (9.B, 10.A)
  május 22. szerda 800-1100 Spanyol nyelv érettségi
  május 20. hétfő 1400-1700 Vizuális kultúra érettségi
  május 17. péntek 1400-1600 Földrajz érettségi
  május 16. csütörtök 800-1100 Informatika érettségi
  május 10. péntek 800-1100 Német nyelv érettségi;
normál tanítási rend
  május 9. csütörtök 800-1100
1200-tól 1530-ig

Angol érettségi
Délutáni tanítás (4 tanóra)

  május 8. szerda 800-1100
1200-tól 1530-ig

Történelem érettségi
Délutáni tanítás (4 tanóra)

  május 7. kedd 800-1100
1200-tól 1530-ig

Matematika érettségi
Délutáni tanítás (4 tanóra)

  május 6. hétfő 800-1200
1300-tól 1630-ig

Magyar érettségi
Délutáni tanítás (4 tanóra)

  május 3. péntek 1400-tól Ballagás
  április 30. kedd   Felvételi: Az iskolák megküldik a felvételről vagy elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek
  április 12. péntek   Öko-projektnap
  március 22. péntek   Csatlakozás az országos TeSzedd! akcióhoz: városi és saját helyszínek
  március 22. péntek   Tanulmányi kirándulás a Holofon Zrt. telephelyére (10.B)
  március 18-22. hétfő-péntek   Fenntarthatósági témahét
  március 18. hétfő 1730 Fogadóóra
  március 11-14. hétfő-csütörtök   NSJ napok
      hétfő délután Makkosfutás, délutáni osztályprogramok
      kedd 6. óra: rendkívüli tanórák
        délután: sportversenyek, filmdélután
      szerda délután műveltségi vetélkedő - döntő
sportversenyek
      csütörtök   tanítás nélküli munkanap: osztályok közötti vetélkedő
  február-
március
25-
1.
hétfő-
péntek
  Pénz7 - Pénzügyi témahét
  február 22. péntek 1230- Magyar Parasport Napja: előadás + bemutató
  február 15. péntek 1400- Sakkverseny
  február 15. péntek   "Öltözz pirosba" jótékonysági akció
  február 14. csütörtök délelőtt Valentin napi versposta az iskolában
  február 9. szombat   Jótékonysági bál
  február 4. hétfő 1730- Szülői értekezlet
  január 29. kedd   Félévi bizonyítványosztás
  január 25. péntek   Az 1. félév utolsó tanítási napja
  január 24. csütörtök   Pótfelvételi
  január 22. kedd   Magyar kultúra napja
  január 20. vasárnap   Iskolai novella ill. illusztráció készítő pályázat beadási határideje
  január 19. szombat 1000-1200 Egységes felvételi írásbeli (magyar, matematika)
  január 10. csütörtök 1400-1600 Savaria országos történelem verseny
  január 7.     A téli szünet utáni első tanítási nap
  január 2-8.     Iskolai sítábor
  december 21. péntek   Iskolai karácsonyi ünnepség
  december 15. szombat de. pályaorientációs nap
  december 13-19. csütörtök - szerda   Cipősdoboz akció - csatlakozás a baptista szeretetszolgálat gyűjtéséhez
  december       Testvériskolai kapcsolat; Kiutazás Zschopauba
  december 7. péntek   Jótékonysági sütivásár az aulában
  december 6. csütörtök   Télapó
  december 1. szombat 1100-1400 Adventi koszorúkészítés a Sváb Tájházzal közösen (nyitott rendezvény)
  december 1. szombat 745-1035 Tanítás - hétfői órarendben a 3., 4. és 5. óra szerint
  november 28. szerda 1400-1700 OKTV - spanyol
  november 25-30. vasárnap-
péntek
  Erasmus+ - vendégek fogadása
  november 23. péntek   Szalagavató - Stefánia
  november 19. hétfő 1730- Fogadóóra
  november 16. péntek 1430-1530 Bolyai Verseny - magyar nyelv
  november 12. hétfő 1400-1700 OKTV angol
  november 12-
16.
hétfőtől
péntekig
715-745 és
1410-1700
Papír-, petpalack és kupakgyűjtés
(pénteken csak reggel)
  november 10. szombat 800-1200 Munkanap: Nyílt nap
  november 5. hétfő 1400-1700 OKTV történelem
  október
november
27-
4.
szombattól
vasárnapig
  Őszi szünet
  október 16-
26.
keddtől
péntekig
1400-1800 Kiss Iván grafikusművész
56 rajz '56-ról című kiállítása
  október 15. hétfő 1430 Kiss Iván kiállítás - ünnepélyes megnyitó
  október 10. szerda   Terménynap
  október 15. hétfő 1730- Fogadóóra
  október 13. szombat 900- munkanap
Erasmus Days
  október 8. hétfő 1730- Szülői értekezlet a 11.B osztálynak
  október 5. péntek 1200-től Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról (városi ünnepség és koszorúzás)
(megjelenés: ünneplő ruha)
  október 4. csütörtök 1800- Zene világnapi hangverseny
  október 3. szerda 6-7. óra Állatok világnapjához kapcsolódó
rendhagyó biológia óra (10.A, 11.A)
  október 2. kedd 925-
1310-
A Lich-i vendégkórus műsora
A Lich-i vendégkórus work shop-ja
  szeptember 28. péntek   sportnap
  szeptember 22. szombat   mobilitás nap
  szeptember 17. hétfő 1730- Szülői értekezlet
  szeptember 3. hétfő 800- Évnyitó + tanítási nap
           

 

színházi nap programja

Krónika 2017/18

(további események az Ökoiskola menüpontban az Öko-krónikában láthatók)

           
  augusztus 30. csütörtök 800- Pótvizsga
  augusztus 22. szerda 900-1300 ügyelet
  augusztus 08. szerda 900-1300 nyári ügyelet
  Július 25. szerda 900-1300 nyári ügyelet
  Július 11. szerda 900-1300 nyári ügyelet
  Június 27. szerda 900-1300 nyári ügyelet
  Április 13. péntek 1700- Öregdiák találkozó
  Március
Április
24-
3.
szombat-
kedd
  Tavaszi szünet
  Március 19. hétfő 1730- Fogadóóra
  Március 14. szerda 5. óra Márc. 15-i megemlékezés
  Március 10. szombat   Osztályok közötti
vetélkedő
  Március 8-10. csütörtök-szombat   NSJG Napok
  Március 5-9. hétfő-péntek   Pénzügyi témahét
  Február
március
26-
5.
    Erasmus+ projekt
Portugália
  Február 24. szombat 800- Felvételi beszélgetés
  Február 3. szombat 1900- Oskolabál
  Január 29. hétfő 1730- Bizonyítványosztás
Szülői értekezlet
  Január 26. péntek   Az I. félév vége
  December 21. csütörtök   Karácsonyi ünnepély
  December 19. kedd 1410-1700 Adventi teaház a 10.B szervezésében
  December 14. csütörtök 1530- Kreatív délután - karácsonyi készülődés
  December 5. kedd 1500-1700 Látogatás a Magyar Földtani és Geofizikai Intézetben
  December 4-15. péntek   Cipősdoboz akció
  November 13-30.     Adománygyűjtés
a menhelyi állatoknak
  December 6. szerda   Jótékonysági süteménysütő verseny
  November 29. szerda 5., 6. óra Zöldjárat - energia a holnapért
(fizika előadás a 9.A, 9.B, 10.A, 10.B, 11.A, 11.B osztályoknak)
  November 20. hétfő 1730 Fogadóóra
  November 18. szombat 800-1200 Pályaorientációs nap
(12.A, 12.B)
  November 18. szombat 800-1200 Nyílt nap
  November 17. péntek   Macinaci nap
  Október
november
28-
5.
szombat
vasárnap
  Őszi szünet
  Október 27. péntek 1800 Szalagavató (Stefánia Palota)
  Október 18-27. szerda-
péntek
  Hulladékgyűjtés (papír, pet)
  Október 20. péntek 745 Október 23-i megemlékezés
(megjelenés: ünneplőben)
  Október 14. szombat 1130- Reformációs séta Budapesten
  Október       Rendhagyó biológia óra a könyvtárban
  Október 16. hétfő 1730 Fogadóóra
  Október 10-11. kedd-szerda   Vendégünk a lichi Songlines kórus
(koncert, workshop)
  Október 6. péntek 1200 Ünnepély (ünnepi ruha!)
  Október 4. szerda   Állatok világnapja (12.B)
Plüss flash mob :)
  Október 1-8. vasárnap-
vasárnap
  Erasmus projekt: Törökország
  Szeptember 29. péntek   Kutatók éjszakája
  Szeptember 29. péntek 800- Sportnap
  Szeptember 26. kedd 1600 Színház: Figaro 2.0 (Erkel Színház)
  Szeptember 29. péntek   Autómentes nap (városi program-gördeszka)
  Szeptember 18. hétfő 1730 Szülői értekezlet
  Szeptember 15. péntek   TeSzedd - akció (9.Ny, 12.A)
  Szeptember 8-10. péntek-vasárnap   Gólyatábor (Agárd) 9.Ny, 9.A, 12.A, 12.B
  Szeptember 1. péntek 800 Tanévnyitó ünnepség + 1. tanítási nap
Megjelenés: ünneplőben (4 tanítási óra)
           

 

színházi nap programja

Krónika 2016/17 (további események az Ökoiskola menüpontban az Öko-krónikában láthatók)

  Április 24-28. hétfő-péntek   papírgyűjtés
  Április 21. péntek délelőtt
1800-
osztályok közötti vetélkedő
Öregdiák találkozó (3 órától a tornaterem is nyitva!)
  Április 19.
20.
szerda
csütörtök
du.
du.
Nagy Sándor József napok
délutáni programjai
  Április 8-18 szombat-kedd   Tavaszi szünet
  Április 10. hétfő de-du. Iskolai udvar szépítése- közösségi szolgálat
  Április 3-7. hétfő-péntek   Digitális témahét
  Március 20. hétfő 1730 Fogadóóra
  Március 15. szerda   Nemzeti ünnep
  Március 14. kedd   Iskolai ünnepély
(ünneplő ruha!)
  Március 6-10. hétfő-péntek   Pénzügyi témahét
  Március 4. szombat   Felvételi beszélgetés
  Február 22-24. szerda-péntek   Síszünet
  Február 11. szombat 1900- Oskolabál
  Január 30. hétfő 1730- Szülői értekezlet
  Január 27. péntek   Félévi bizonyítvány
  Január 22. vasárnap   A magyar kultúra napja
  Január 21. szombat 1000-1200 Felvételi a 8. osztályosoknak
  Január 20. péntek   Az 1. félév utolsó napja
  December-
Január
22-
2.
csütörtök-
hétfő
  Téli szünet
  December 21. szerda   Karácsonyi ünnepély
  November 21. hétfő 1730 Fogadóóra
  November 19. szombat 800-1200 Nyílt nap
  845-1200 Pályaorientációs nap
  November 11. péntek   Szalagavató
  November 9. szerda   Teremdekorációs verseny határideje
  Október
November
29-
6.
szombat-
vasárnap
  Őszi szünet
  Október 15. szombat 745- munkanap: látogatás a 301-es parcellában
  Október 17 hétfő 1730 Fogadóóra
  Október 17. hétfő   56-os pályázat beadási határidő
(változás a határidőben!)
  Október 7. péntek 1800 Zenei gála
  Október 6. csütörtök 1200 Ünnepély (ünnepi ruha!)
  Szeptember 30. péntek   Sportnap
  Szeptember 29. csütörtök de.
du.
Széchenyi emléknap
diákfórum
  Szeptember 26-29. hétfő-csütörtök   Hulladékgyűjtés: papír, PET palack
  Szeptember 22. csütörtök   Autómentes nap
  Szeptember 19. hétfő 1730 Szülői értekezlet
  Szeptember 5. hétfő   56-os pályázat kiírása
  Szeptember 2-4. péntek-vasárnap   Gólyatábor (Agárd) 9.Ny, 9.A, 12.A, 12.B
  Szeptember 1. csütörtök 745 Tanévnyitó ünnepség + 1. tanítási nap
Megjelenés: ünneplőben

Krónika 2015/16 (további események az Ökoiskola menüpontban az Öko-krónikában láthatók)

           
  augusztus 30 kedd 800 pót- és osztályozóvizsga:
- történelem, spanyol ,biológia, francia
  augusztus 29. hétfő 800
900
pót- és osztályozóvizsga:
- matematika, angol
- fizika, kémia, magyar
  Június
augusztus
29-
24.
szerdánként 900--
1200
Ügyelet
  Június 23. csütörtök 900--
1200
Beiratkozás (leendő 9-edikeseknek)
Bizonyítvány visszahozása (felsőbb éveseknek)
  Június 18.,
20.,
21.,
22.
szombat
hétfő,
kedd
szerda
  12.A szóbeli érettségi
  Június 20. hétfő 800 Bizonyítványosztás (ünneplő ruha!)
  Június 15.,
16., 17., 18.

szerda
csütörtök,
péntek
szombat
  13.B szóbeli érettségi
  Június 15. szerda   Utolsó tanítási nap
Határtalanul (projektnap)
  Június 3. péntek   Emléknap (Trianon)
Környezetvédelmi Világnap Öko-projektnap
  Május 25. szerda   Kompetenciamérés (10.A, 9.B)
  Május 4. szerda 800-1100
1200-
Írásbeli érettségi: történelem
Tanítás: 1., 2., 3., 4. óra
  Május 3. kedd 800-1100
1200-
Írásbeli érettségi:matematika
Tanítás: 1., 2., 3., 4. óra
  Május 2 hétfő 800-1200
1300-
Írásbeli érettségi: magyar nyelv és irodalom
Tanítás: 1., 2., 3., 4. óra
  Április 29. péntek 1100 Ballagás
  Április 22. péntek   A Föld napja
  Április 5-8. kedd-péntek   Hulladékgyűjtés: papír és petpalack
  Március 19-29. szombat-
kedd
  Tavaszi szünet
  Március 21. hétfő 9 -12
12-15
Kerítésfestés
(közösségi szolgálat)
  Március 16. 17.
18.

szerda
csütörtök
péntek

du.
du.
de.
du.
NSJG napok - délutáni programok
NSJG napok - délutáni programok
NSJG napok - osztályok közötti vetélkedő
Öregdiák találkozó
  Március 17. csütörtök 1000- Kenguru Matematikaverseny (75')
  Március 16. szerda 1800 Zongoraavató zenei gála (aula
  Március 11. péntek 5-6. óra Iskolai ünnepség
  Március 7. hétfő 1730 Fogadóóra
  Március 5. szombat 745- Munkanap: hétfői órarend 1-5. óra
  Február 27 szombat 800-tól Szóbeli beszélgetés a felvételizőknek
  Február 19. péntek 925 Öltözz pirosba!
  Január 30. szombat 1900 Oskolabál
  Január 25. hétfő 1730 Szülői értekezlet
  Január 22. péntek   Az I. félév vége
  Január 16. szombat   Egységes írásbeli felvételi 8-osoknak
  December -
Január
19-
03
Szombat -
vasárnap
  Téli szünet
  December 18.   4. óra Karácsonyi ünnepség a 9.Ny és a 9.B műsorával
  December 15. kedd du. Karácsonyi teaház a 12.A szervezésében
  December 8-16. kedd-
szerda
  Karácsonyi adománygyűjtés
  December 12. szombat   Munkanap:
tanítás a csütörtöki órarend szerint
(1., 2., 3., 4. óra)
  December 1-4. kedd-péntek   Cipősdoboz akció
  November 16. hétfő 1730 Fogadóóra
  November 14. szombat 800-1200 Nyílt nap
Igazgatói tájékoztató, nyelvi és informatikai bemutató órák,
beszélgetés a leendő osztályfőnökökkel, tanárokkal,
dök képviselőkkel.
        800-1130 Felsőoktatási fórum: pályaorientációs nap iskolánkban
  Október
november
17-
01
szombat-
vasárnap
  Őszi szünet
  Október 16. péntek   Szalagavató
  Október 10. (9.) szombat
(péntek)
  A komposztálás ünnepnapja - Alma FlashMob
(10.B szervezése)
  Október 6. kedd 1200 Ünnepély (Megjelenés ünneplő ruházatban!) (10.A műsora)
  Október 4. vasárnap   Állatok világnapja
(11.B szervezése)
  Szeptember 21. hétfő 1730 Szülői értekezlet
  Szeptember 14-18. hétfő-péntek   Őszi hulladékgyűjtés: papír, PET, elektronikai
  Szeptember 4-6. péntek-vasárnap   Gólyatábor Agárd (9.Ny, 9.A, 12.A, 13.B)
  Szeptember 2. szerda   Tankönyvosztás
  Szeptember 1. kedd 800 Évnyitó
           

 

színházi nap programja

NSJG cimer nevvel

Cím: 2092 Budakeszi, Széchenyi u. 94.
Telefon: (23) 451-550
Fax: (23) 451-506
Vezető: Borók Edit 
Honlap:  
e-mail: nsjgig@gmail.com
OM kód:  032548

 

 

Megközelíthetőség

  • A Széll Kálmán térről induló 22-es vagy 22A BKK busszal - ekkor a budakeszi Városháza megállónál kell leszállni.

vagy

  • A 222-es BKK busszal  a Gimnázium megállóig kell jönni.
©2020 Budakeszi Nagy Sándor József Gimnázium

Search